skcsendehupl

separator

banner

Poradenstvo v oblasti záhradníctva - Na základe našich skúseností a odborných znalostí Vám dokážeme kvalifikovane poradiť a zosúladiť Vaše požiadavky na záhradu s typom terénu, podnebia a pôdy. Rovnako vieme odporučiť vhodný rastlinný materiál, aby výsledný efekt čo najviac zodpovedal Vašim predstavám.

 

Realizácie v oblasti záhradníctva - Podľa dopredu dohodnutého harmonogramu prác a schváleného rozpočtu firma Helada, s.r.o. zabezpečí praktickú realizáciu Vašich požiadaviek. Táto realizácia zahŕňa potrebné terénne úpravy, aplikáciu rastlinného materiálu a poprípade vybudovanie ostatných záhradných prvkov. (jazierka, chodníky...)

Realizácie v areáloch priemyselných objektov...

Výsadba zelene v okolí cestnej infraštruktúry...

Údržba verejnej zelene - Zeleň vo všeobecnosti je živým organizmom, ktorý sa neustále vyvíja a mení. Zo strany majiteľa je preto potrebné zabezpečiť pre ňu adekvátnu starostlivosť, aby v každom ročnom období vyzerala reprezentatívne. Ako firma zaoberajúca sa i prácou s rastlinným materiálom sme schopní túto údržbu pravidelne vykonávať.

Drobná architektúra v záhradníctve - V záhradách súčasnosti sa rôzne okrasno - úžitkové prvky stávajú už takmer pravidlom. Nebuďte výnimkou a využite možnosť prostredníctvom nás osviežiť svoju záhradu malým jazierkom, záhradným nábytkom, zhotovením altánku, záhradného krbu a pod.

 

Vodné prvky - voda do záhrady neodmysliteľne patrí a preto sme sa rozhodli poskytovať naše služby aj v tejto oblasti. Realizujeme jazierka, pramenníky, chŕliče vod, vysádzame močiarne a vodné rastliny, upravujeme brehy jazierok a venujeme i ďalším obdobným činnostiam.


realizácie

 

created by: Marek Sarvas