Záhradkárske a chovateľské potreby

História firmy Helada siaha už do roku 1992. Maloobchody zastrešené touto značkou spočiatku pôsobili na trhu ako fyzická osoba a ponúkali predovšetkým záhradnícky sortiment zákazníkom v Bytči, Žiline a v Považskej Bystrici.

Prvú dekádu podnikateľskej činnosti charakterizovala najmä snaha o nájdenie a obhájenie si svojho miesta na trhu. Významnou zmenou v tomto období bol začiatok prevádzkovania veľkoobchodu v odvetví záhradkárskych a chovateľských potrieb.

Rok 2001 bol charakteristický zmenou právnej formy na spoločnosť s ručením obmedzeným. Obdobie po tejto zmene môžeme charakterizovať ako obdobie rastu, kedy boli zriadené nové prevádzky a firma Helada sa začala zaoberať aj rôznymi činnosťami nesúvisiacimi s pôvodným predmetom podnikania.

Dnes možno spoločnosť Helada charakterizovať ako stabilnú, prosperujúcu a neustále sa rozvíjajúcu firmu regionálneho významu, ktorá svoje dlhoročné skúsenosti zvyužíva k ponuke optimálneho predajného sortimentu a služieb pre svojich zákazníkov.

Helada, s.r.o.

Helada, s.r.o.

Open Panel
skcsendehupl
 • zahradkarske potreby
  ZÁHRADKÁRSKE POTREBY
  Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment tovaru určeného najmä pre záhradkárov, chovateľov a včelárov... 
 • realizacie
  REALIZÁCIE V OBLASTI ZÁHRADNÍCTVA
  Dokážeme kvalifikovane poradiť a zosúladiť Vaše požiadavky na záhradu alebo exteriér objektu podľa typu terénu, podnebia alebo pôdy... 
 • renajom nemovitosti
  PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ
  Firma Helada, s.r.o. ako výlučný vlastník nehnuteľností v mestách Bytča a Považská Bystrica ponúka ich voľné priestory na prenájom... 

Obchod a veľkoobchod s ponukou záhradníckych a chovateľských potrieb pre každého...

ZÁHRADKÁRSKE POTREBY

Realizácie zahŕňajú potrebné terénne úpravy, aplikáciu rastlinného materiálu a záhradných prvkov...

REALIZÁCIE

Ako vlastník nehnuteľností v mestách Bytča a Považská Bystrica ponúkame ich voľné priestory na prenájom...

PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ

Zadajte e-mailovú adresu vášho účtu. Bude vám na ňu zaslaný overovací kód. Po jeho obdržaní si môžete zmeniť heslo k účtu.

created by: Marek Sarvas